Monika Hovorková - Energy Streaming Leadership Master, mentoring, osobní rozvoj, komunikace, strategie značky, personal brand, FengShui

„Manažerem Vás mohou jmenovat, leaderem se stáváte až v jejich srdcích…“ John Adair

Monika  propojuje  téměř  25  let  praxe  z  businessu,  z  toho  více  než  deset let ve vrcholovém topmanagementu nadnárodních společností (naposledy v pozici VicePresident pro značku a komunikaci ve společnosti Vodafone) a svůj přirozený zájem o rozvoj lidí završila v roce 2015 titulem Energy Streaming Leadership Master.

Od návratu z mateřské dovolené v roce 2013 se věnuje strategickému poradenství v oblasti značky, marketingu a komunikace, ale především osobnímu rozvoji současných a budoucích leaderů. Provází je během období osobních i pracovních změn, pomáhá jim při nastavení a realizaci osobní vize či při definici a designu osobního brandu (personal branding).

Ve své praxi kombinuje své zkušenosti z businessu, klasické koučovací metody nebo nové metody osobního rozvoje jako Energy streaming leadership, či metody starého čínského učení FengShui.

Jejím cílem je pomáhat jednotlivcům i firmám přiblížit se vlastní podstatě, uchopit své poslání a tím přinášet do světa kolem sebe kromě vyšší prosperity především radost a naplnění. Monika již několik let působí jako mentorka v mezinárodním programu MyOdyssey.

Cena pro klienty Business Evolution: 3500Kč za hodinu.
První “poznávací” setkání pro stanovení cílů ZDARMA.