KOUČINK / MENTORING

V koučování jednotlivců i firem se zaměřujeme na vnitřní motivaci, práci s vizí, posláním, vnitřními zdroji, změnu postojů, emočních stavů a myšlení. Naším hlavním cílem je přispět ke změně myšlení a posunu vědomí ve firmách a podporovat uskutečnění a realizaci nových poznatků, firemních inovací a strategií v praxi.

V rámci mentoringu sdílíme s našimi klienty i naše vlastní know-how a profesní zkušenosti. Pomáháme svým klientům obnovit rovnováhu ve svém životě/firmě, uskutečnit odvážné vize a odkrýt netušené možnosti v jejich vlastním rozvoji.


DANIELA AIDAN - koučka, konzultantka, mentorka


Své klienty provázím na cestě změny vnitřních postojů, myšlení, motivace, objevení nových zdrojů, osobního poslání, služby a smyslu své práce.

Koučování považuji za velmi efektivní nástroj hlavně na začátku své práce s klientem při rozklíčování stávající situace či nastavení cílů a nebo v závěru při stanovení akčních kroků, dotažení procesů nebo uskutečnění v realitě. Zaměřuji se na transformační a kariérní koučování.

Nejčastěji se na mne obracejí lidé, kteří procházejí životní změnou ohledně nalezení tzv. "Druhé kariéry", která by více naplňovala jejich hodnoty opravdové seberealizace, radosti, poslání a smyslu v životě. .

Ráda kombinuji koučink s prostorovými technikami a přístupy vycházejícími z NLP, které jsou mi velmi blízké, protože skrze prožitek podporují klienta v plném uvědomění, integraci a ukotvení niterných stavů, zdrojů, vizí a cílů.

Specializuji se na oblast leadershipu, firemních inovací, rozvoj osobní integrity, vědomí, kreativity a motivace lidí. Kromě koučování využívám moderní přístupy v diagnostice a nové poznatky z biodynamiky, systemiky, práce s tělem a emocemi. Akreditovaný výcvik v koučování jsem absolvovala v roce 2014. Velmi mne také obohatil 9-měsíční výcvikový modul Organizačních a podnikových konstelací u Jana Bílého, ale především originální metody a přístupy, které jsem v průběhu svého rozvoje vytvářela pro své klienty.

V rámci dlouhodobé spolupráce provázím a podporuji klienty v období transformace a změn na různých úrovních rozvoje osobnosti a kariérního růstu.

 

Cena za 1 koučovací hodinu: 3 000 Kč
První seznamovací půlhodina zdarma.