LOKACE A MÍSTNÍ PODMÍNKY

MAURICIUS je ostrovní stát Indickém oceánu asi 900 km východně od Madagaskaru. Tvoří ho stejnojmenný ostrov vulkanického původu   o rozloze 1 865 km² s pobřežím dlouhým 330 km, které je téměř kompletně obklopeno korálovým útesem.

Ubytování je zařízeno v exkluzivní soukromém resortu Explanade, který nachází v rezidentní části městečka Tamarin na západním pobřeží ostrova Mauricius. Vzhledem k tomu, že ostrov Mauricius má rozlohu 60 x 45 km, dostaneme se během maximálně 1 hodiny do každé části ostrova.

Podívejte se na další informace o ubytování, stravování a průběhu programu.

PROČ PRÁVĚ MAURICIUS?

Zelený ostrov uprostřed oceánu, pláže s průzračně čistou vodou, bohatý podpořský život, korálové útesy, krásná příroda, hory. Žádný ruch civilizace, žádné znečištění přírody. Mauricius je balzámem pro tělo i duši. Nenese žádné historické zatížení boji či násilnostmi. Nikdy se tu neválčilo.

Duch ostrova Mauricius, jeho vnitřní systém podporuje v lidech přirozený soulad, harmonii, spolupráci, celistvost, jednotu. Umocňuje toleranci k odlišnostem, přizpůsobivost, stírá mezi lidmi odlišnosti a hledá vždy smír, což dokazují obyvatelé různorodých kultur a náboženských systémů (hinduisté, křesťané, islamisté) žijící na Mauriciu ve vzájemné synergii, svobodě a respektu.

Rozhodli jsme se odjet pracovat se skupinou lídrů právě na tento rozmanitý ostrov uprostřed oceánu - daleko od západní civilizace zahlcené všemi moderními sítěmi a technologiemi, přetížené myšlením, logikou, grafy a daty - daleko od každodenní rutiny, starostí a rozhodování. Přesto v bezpečí a pohodlí veškerého komfortu, který poskytuje moderní doba, budou moci vystoupit ze svých obvyklých rolí a otevřít se novým věcem, novému vědomí a inspiraci.

Čistá energie Mauricia vyčistí hlavu i Vám a umožní spojit se se svou vnitřní podstatou a posláním, které dá Vašemu životu nový obsah a opradový smysl. Umožní Vám otevřít se novým hodnotovým principům a převést je do svého osobního i pracovního života. Navrátíte se zpět ZDRAVÍ, SILNÍ a VĚDOMÍ, připraveni žít a podporovat vyšší hodnoty ve vaší firmě, v lidech, ve světě.

MÍSTNÍ KLIMA

Mauricius je tropický ostrov. Roční období se dělí do horkého a vlhkého léta trvajícího od listopadu do dubna a do chladnější a sušší zimy trvající od května do října. Maximální letní pobřežní teploty jsou v průměru 33o C a v zimě 23o C.

Jaké je počasí na Mauriciu právě teď můžete vidět zde >

KULTURA

Mauricius je multikulturní, s kořeny sahajícími do historie Indie, Madagaskaru, východní Afriky, Číny, Francie a Anglie. Místní kulturu a bohaté tradice budete mít možnost do detailu poznat a prozkoumat všemy svými smysly během doprovodných zážitkových aktivit a výletů.

PLATBY U OBCHODNÍKŮ

U obchodníků (výjma stánkařů) je možno platit v MRU, EUR, USD, nebo kartou. Při platbě v cizích měnách obchodníci nejčastěji vrací v místní měně. Peníze je ideální si vyměnit na letišti.