ROZVOJ VAŠICH ZAMĚSTNANCŮ


Současná doba klade na lidi ve firmách stále větší nároky a tlak. Je proto nezbytné rozvíjet nejen jejich odbornost, ale i schopnost udržet si rovnováhu, psychické a fyzické zdraví. Umět se přizpůsobit změnám, rychle a správně se rozhodovat, stále se vyvíjet. Zůstat sám sebou, přítomný, výkonný. Přitom mít radost z práce a dostatek energie v pracovním i osobním životě.

Naše inovativní a prožitkové vzdělávací metody vám v tom pomohou. Jsou určeny pro všechny lidi v byznysu – od řadových zaměstnanců po vrcholové top manažery.

 

RE-CREATION SYSTEMICS - práce s vnitřním systémem a zdroji člověka

Naučíme vás hospodařit se svou energií a vnitřními zdroji. Pomůžeme vám lépe se vyrovnat se stresem, vnějším tlakem a udržet si stabilitu a vnitřní integritu. Když zvládnete efektivně řídit svou vlastní energii a zdroje, zvládnete to i v práci a firemních procesech.

Metoda RE-CREATION SYSTEMICS je komplexní systém jemných dechových cvičení pro práci s tělem, celkové zdraví a životní rovnováhu. Cvičení zvládne každý – stačí 5-10 minut denně – kdykoliv, kdekoliv. Velmi rychle přináší pocit uvolnění, zklidnění a oživení. Otevírá mysl a kreativní potenciál. Udržuje člověka v přítomnosti a umožňuje adekvátně reagovat na to, co se děje, rychle a správně se rozhodnout. Rozvíjí a up-graduje vnitřní energetický systém člověka, aby se jako osobnost dokázal adaptovat na životní podmínky současné doby. Pravidelným cvičením snadno podpoříte svou vnitřní sílu, změnu postojů a posun vědomí.

PROŽITKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ

Vytváříme nové formy prožitkového vzdělávání, které umožňují prakticky pochopit nové informace a rychle je zavést do praxe. Podporujeme kreativitu, sebepoznání, změnu myšlení a chování  ve firmách.

INDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍ

Poskytujeme individuální poradenství v oblasti osobního rozvoje a transformace. Používáme vlastní know-how a moderní diagnostické a prožitkové metody, které vám pomohou objevit svou skutečnou roli, smysl a poslání v životě. Své klienty učíme, jak zpracovat emoční stavy a mentální bariéry, které brání v jeho uskutečnění.

KOUČINK A ENERGY STREAMING

Své klienty provázíme v období osobních i pracovních změn. Pomáháme jim obnovit rovnováhu a radost ve vztazích i práci, uskutečnit odvážné vize a cíle a odkrýt netušené možnosti ve vlastním rozvoji. Zaměřujeme se na komunikaci, vnitřní motivaci, kreativitu, práci s talenty, hodnotami a vnitřními zdroji. Vyberte si svého kouče >>