TVOŘÍME PRO VÁS A S VÁMI
řešení jednoduchá, smysluplná, geniální


BUSINESS EVOLUTION (BE) SOUL-UTIONS

V rámci divize BE SOUL-UTIONS reagujeme na potřebu změny současného podnikatelského světa a vyvíjíme univerzální řešení na vyšší úrovni vědomí, než na jaké vznikl problém/současný stav. Zaměřujeme se na rovinu příčin a nikoliv následků.

BE SOUL-UTIONS se zabývá výzkumem a studiem chování vyšších meta-systémů, vývojem a ověřováním výsledných systémových řešení v nižších úrovních – ve společenských a podnikových systémech. Vytváříme pro byznys univerzální řešení - jednoduchá, smysluplná, geniální - která vycházejí z vnitřní podstaty (SOUL), hlubších souvislostí a vědomí na bázi WIN-WIN.

Aplikujeme změny, nové vzory a řešení do firemní praxe tak, že přirozeně dodržujeme a uplatňujeme na všech úrovních reality stejné základní fyzikální a univerzální zákony. Tím propojujeme byznys se všemi živými systémy a potřebnými zdroji - lidmi, přírodou, univerzem.

Naším cílem je postupně vytvořit stabilní skupinu BE CREATORS. Tým lídrú, tvůrců, vizionářů a specialistů, kteří nesou potřebnou osobní zralost, zdravý pohled na svět, myslí globálně a kvantově, mají ještě optimismus a chuť spolupracovat, hledat nová řešení a cítí jako součást svého poslání podpořit zásadní změnu / posun k lepšímu ve svém oboru či obecně ve světě.

My dodáme vlastní systemické KNOW-HOW a facilitaci simulačních procesů. Vy vložíte do procesu osobní moudrost, praktickou zkušenost, odbornost a současná témata / zajímavé příklady z praxe.

Výzkum provádíme samostatně a v rámci své konzultační praxe. Zároveň však nabízíme jedinečnou příležitost všem moudrým lídrům, podnikatelům, kounzultatům, koučům a zkušeným odborníkům připojit se a být s námi u toho. Společně, jako tým lidí různých talentů, schopností a odborností budeme v tvůrčím procesu simulovat aktuální situace, modelovat jejich řešení a na místě ověřovat jejich funkčnost / efektivitu v praxi.
 

PŘIPOJTE SE K NÁM

Pokud Vás zaujal náš přístup, vize či know-how, můžete se v otevřených tvůrčích dílnách seznámit s naším způsobem práce, prakticky vyzkoušet a vidět účinek metod, zjistit přínos pro sebe a rozhodnout se, zda stojí za to stát se součástí stálé tvůrčí skupiny lídrů / tvůrců od října 2016.